Double Wall Еспресо Чаши 80ml (2 бр.) - E-HORECA

Double Wall Еспресо Чаши 80ml (2 бр.)

380 ден

2 x Double Wall Еспресо Чаши 80ml

Нема на залиха

Double Wall Еспресо Чаши 80ml (2 бр.)
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.