Напитоци - E-HORECA

Напитоци

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 10 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Напитоци

  Starbucks DoubleShot Без Шеќер PROMO (12 x 200ml)

  1.188 ден

  Ако ви треба ментално протресување прво нешто наутро или за време на попладневно мирување, овој напиток со вкусно еспресо од Starbucks има двоен удар. Без шеќер.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Напитоци

  Starbucks Doubleshot Espresso Drinks (12 x 200 ml)

  1.680 ден

  Ако ви треба ментално протресување прво нешто наутро или за време на попладневно мирување, овој напиток со вкусно еспресо од Starbucks има двоен удар.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Напитоци

  Starbucks DoubleShot Без Шеќер (12 x 200ml)

  1.680 ден

  Ако ви треба ментално протресување прво нешто наутро или за време на попладневно мирување, овој напиток со вкусно еспресо од Starbucks има двоен удар. Без шеќер.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate 250ml

  98 ден

  Оваа вкусна мешавина од кафе, млеко и богат вкус на чоколада е совршен пијалок за сите љубители на кафе и чоколада.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Vanilla 250ml

  98 ден

  Откријте го пијалокот Ванила Фрапучино, кремаста мешавина од Starbucks кафе и млеко, измешани заедно со слаткa божествена ванила. Ние ги користиме само најдобрите Арабика зрна кафе за да ги исполниме вашите најдлабоки желби за вкусно кафе – создавајќи неодолив пијалок. И (како ова да не е доволно), исто така, пијалокот има малку маснотии – уште една причина да сe третирате себеси специјално секој ден со овој пијалок.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Coffee 250ml

  98 ден

  Овој освежителен пијалок фрапучино од Starbucks е направен со внимателно мешање на високо квалитетно Starbucks кафе со млеко.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Mix (8 x 250ml)

  784 ден

  Starbucks Frappuccino Coffee x 3
  Starbucks Frappuccino Vanilla x 3
  Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate x 2

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Coffee (8 x 250ml)

  784 ден

  Овој освежителен пијалок фрапучино од Starbucks е направен со внимателно мешање на високо квалитетно Starbucks кафе со млеко.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Vanilla (8 x 250ml)

  784 ден

  Откријте го пијалокот Ванила Фрапучино, кремаста мешавина од Starbucks кафе и млеко, измешани заедно со слаткa божествена ванила. Ние ги користиме само најдобрите Арабика зрна кафе за да ги исполниме вашите најдлабоки желби за вкусно кафе – создавајќи неодолив пијалок. И (како ова да не е доволно), исто така, пијалокот има малку маснотии – уште една причина да сe третирате себеси специјално секој ден со овој пијалок.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate (8 x 250ml)

  784 ден

  Оваа вкусна мешавина од кафе, млеко и богат вкус на чоколада е совршен пијалок за сите љубители на кафе и чоколада.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.