Jacobs Cappuccino Milka Choco Vanilla 500gr - E-HORECA

Jacobs Cappuccino Milka Choco Vanilla 500gr

360 ден

Нема на залиха

Jacobs Cappuccino Milka Choco Vanilla 500gr
751087
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.