illy Εspresso Cup Classic 60ml - E-HORECA

illy Εspresso Cup Classic 60ml

350 ден

Оригинална illy шолја за еспресо со тацна. Изработена од врвен порцелан.

Нема на залиха

illy Εspresso Cup Classic 60ml
751491