illy Cappuccino Cup Classic 170ml - E-HORECA

illy Cappuccino Cup Classic 170ml

400 ден

Оригинална illy шолја за капучино со тацна. Изработена од врвен порцелан.

Нема на залиха

illy Cappuccino Cup Classic 170ml
751490
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.