illy Decaf 21 | Iperespresso - E-HORECA

illy Decaf 21 | Iperespresso

580 ден

Број на капсули:  21

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

illy Decaf 21 | Iperespresso