Schwartau Coffee Shop Прелив Чоколада 250ml - E-HORECA

Schwartau Coffee Shop Прелив Чоколада 250ml

155 ден

Нема на залиха

Schwartau Coffee Shop Прелив Чоколада 250ml
750484 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.