Segafredo Crema Ricca 225gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Crema Ricca 225gr | Мелено

205 ден

Избалансиран избор на робуста во комбинација со арабика од Јужна Америка. Се одликува со целосен вкус и ноти на сужено овошје.

Нема на залиха

Segafredo Crema Ricca 225gr | Мелено
750721 Бренд: