Senseo Classic 48 - E-HORECA

Senseo Classic 48

720 ден

Senseo Classic го нуди својот интензивен и целосен вкус и ветува најдобро искуство на кафе во секоја пригода.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Senseo Classic 48
751193 , Бренд: