Senseo Strong 48 - E-HORECA

Senseo Strong 48

720 ден

Совршенo темно печено кафе за љубителите на моќно и миризливо кафе, ароматична и богата мешавина направена од темно печено зрно кафе Арабика и Робуста.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Senseo Strong 48
751192 , Бренд: