TOUCH Travel Mug - E-HORECA

TOUCH Travel Mug

1.500 ден

TOUCH Travel е задолжителен додаток за кафе за сите оние кои сакаат да уживаат во своето кафе надвор од домот. Ќе го одржува вашето кафе топло (или ладно) без да ја менува топлината од надворешноста на чашата. TOUCH Travel може да се пофали со иновативен урбан дизајн и со одличен капацитет од 345 ml, што го прави идеален избор за сите љубители на кафе.
Упатства за нега: Овој производ може да се мие во машина за садови. Не ставајте го во микробранова печка или замрзнувач.

Нема на залиха

TOUCH Travel Mug
751614 , ,