Сет Hausbrandt Капучино Филџани (6 бр.) - E-HORECA

Сет Hausbrandt Капучино Филџани (6 бр.)

2.100 ден

Оргинални Hausbrandt капучино филџани специјално дизајнирани за уживање во вашето кафе. Изработени од висококвалитетен порцелан.

Сет од шест филџани (вклучувајќи тацни).

На залиха

Сет Hausbrandt Капучино Филџани (6 бр.)
751372 , , Бренд: