Dolcevita Caffe Al' Pistacchio | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Caffe Al’ Pistacchio | A Modo Mio

199 ден

Пијалок со вкус на кафе, млеко и фстаци.
Број на капсули:  16  

Нема на залиха

Dolcevita Caffe Al’ Pistacchio | A Modo Mio
751263 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.