Dolcevita Almond Macaron | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Almond Macaron | A Modo Mio

159 ден

Растворлив пијалок со вкус на бадем. Вкусот на познатите француски слатки од бадем.
Број на капсули:  16  

На залиха

Dolcevita Almond Macaron | A Modo Mio
751265 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.