Dolcevita Vaniglietta | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Vaniglietta | A Modo Mio

159 ден

Кафе пијалок со вкус на ванила. Со арома на кафе и извонредни ноти на ванила.
Содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  16  

Нема на залиха

Dolcevita Vaniglietta | A Modo Mio
751262 , Бренд: