Café au lait | Tassimo - E-HORECA

Café au lait | Tassimo

380 ден

Број на капсули:  16 

Нема на залиха

Café au lait | Tassimo
750393 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.