Lavazza Classico | Senseo - E-HORECA

Lavazza Classico | Senseo

504 ден

Уникатен, избалансиран вкус, во комбинација со неодолива арома и богата крема која ќе ги разбуди сите ваши сетила.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

На залиха

Lavazza Classico | Senseo
751479 , Бренд: