Lavazza Intenso | Senseo - E-HORECA

Lavazza Intenso | Senseo

504 ден

Уникатен, избалансиран вкус, во комбинација со неодолива арома и богата крема која ќе ги разбуди сите ваши сетила.

Нема на залиха

Lavazza Intenso | Senseo
751480 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.