L’OR Splendente | Nespresso - E-HORECA

L’OR Splendente | Nespresso

199 ден

Совршен одраз на ненадминливиот квалитет на еспресо го дефинира L’OR Espresso SPLENDENTE, неодолива арома, елегантна златна крема и неодолив вкус, обележан со ноти на ореви и after-taste од цитрус.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  7 

Нема на залиха

L’OR Splendente | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.