Nescafe Espresso Napoli | Dolce Gusto - E-HORECA

Nescafe Espresso Napoli | Dolce Gusto

315 ден

Број на капсули:  16
Интензитет: 13

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Nescafe Espresso Napoli | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.