Senseo Espresso - E-HORECA

Senseo Espresso

260 ден

Број на хартиени патрони:  16

Нема на залиха

Senseo Espresso
751089 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.