Tassimo Monarch - E-HORECA

Tassimo Monarch

380 ден

Ви го претставуваме најдоброто средно печено кафе од JACOBS. Уживајте во прекрасната богата арома на Tassimo Monarch.

Нема на залиха

Tassimo Monarch
752003 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.