Tassimo Chai Latte - E-HORECA

Tassimo Chai Latte

380 ден

Совршено chai latte од Tassimo. Секое пакување содржи 8 големи пијалоци, компатибилни само со Tassimo кафематите. Уникатен чај со вкус на индиски зачини и млечна пена.

На залиха

Tassimo Chai Latte
752010 Бренд: