Tassimo Morning Café XL - E-HORECA

Tassimo Morning Café XL

420 ден

Добро утро! Започнете го денот со силно и интензивно задоволство: Уживајте во новото утринско кафе Tassimo Morning Café во популарната XL големина на чаша и во пакет со 21 пијалоци!
Број на капсули:  21 

Нема на залиха

Tassimo Morning Café XL
751073 ,
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.