36 капсули - E-HORECA

36 капсули

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 3 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Lavazza A Modo Mio

  Lavazza Suerte | A Modo Mio

  720 ден

  Најдобрата африканска и југоисточно азиска Робуста се среќаваат во ова одлучувачко и богато кафе, со ноти на какао и лесни навестувања на тутун.
  Број на капсули:  36
  Интензитет:  13

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Senseo Pods 62mm

  Lavazza Classico | Senseo

  504 ден

  Уникатен, избалансиран вкус, во комбинација со неодолива арома и богата крема која ќе ги разбуди сите ваши сетила.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Senseo Pods 62mm

  Lavazza Intenso | Senseo

  504 ден

  Уникатен, избалансиран вкус, во комбинација со неодолива арома и богата крема која ќе ги разбуди сите ваши сетила.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.