Dolcevita Camomile | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Camomile | A Modo Mio

199 ден

Пијалок од лисја од камилица. Природно и релаксирачко. Без шеќер.
Не содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  16  

Нема на залиха

Dolcevita Camomile | A Modo Mio
751269 , Бренд: