Dolcevita Sottobosco | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Sottobosco | A Modo Mio

199 ден

Вкусен билен чај направен од овошје од црвена рибизла и малина. Без шеќер.

Состојки
Цвеќиња од хибискус, дива роза, аронија, кора од цимет, боровинки, ѓумбир, бозел, јаболко, црвена рибизла, малина, природен вкус на бобинки.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Број на капсули:  16  

Нема на залиха

Dolcevita Sottobosco | A Modo Mio
751268 , Бренд: