DolceVita Fragolosa | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Fragolosa | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  
Растворлив пијалок со вкус на чизкејк. Познатата американска торта заедно со ноти од јагода.

На залиха

DolceVita Fragolosa | A Modo Mio
751165 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.