Dolcevita Mint Chocolate | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Mint Chocolate | A Modo Mio

199 ден

Кафе пијалок со вкус на чоколадо и нане. Типичен вкус на познатите англиски чоколади.
Број на капсули:  16  

На залиха

Dolcevita Mint Chocolate | A Modo Mio
751266 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.