DolceVita Hazelnut Chocolate | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Hazelnut Chocolate | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  
Пијалок со вкус на кафе, чоколадо и лешник.

На залиха

DolceVita Hazelnut Chocolate | A Modo Mio
751163 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.