DolceVita Cioccolata | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Cioccolata | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на чоколадо. Идеално за да се стоплите во текот на студените зимски денови.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata | Dolce Gusto