DolceVita Pomegranate | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Pomegranate | Dolce Gusto

245 ден

Број на капсули:  16 

Совршен спој меѓу вкусот на чајот и калинката. Се пие и топол и ладен.

Нема на залиха

DolceVita Pomegranate | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.