DolceVita Tiramisu | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Tiramisu | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на тирамису. Еспресо збогатено со слатки ноти на чоколадо и млеко. Типичен вкусен италијански енергичен пијалок.

Нема на залиха

DolceVita Tiramisu | Dolce Gusto