DolceVita Marrakesh | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Marrakesh | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Чај од нане. Зелен чај во комбинација со свежината на нане. Без шеќер.

Состојки
Лисја од зелен чај, лисја од мента.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Marrakesh | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.