DolceVita English Breakfast | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita English Breakfast | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Чај од лист од лимон. Јачината на црниот чај во комбинација со деликатесот на лимонот. Без шеќер.
Не содржи лактоза. Без глутен.

На залиха

DolceVita English Breakfast | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.