DolceVita Cioccolata | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Cioccolata | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на чоколадо. Идеално за да се стоплите во текот на студените зимски денови.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.