DolceVita Fragolosa | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Fragolosa | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на чизкејк. Познатата американска торта заедно со ноти од јагода.

Нема на залиха

DolceVita Fragolosa | Dolce Gusto