DolceVita Cioccolata Bianca | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Cioccolata Bianca | Dolce Gusto

272 ден

Број на капсули:  16 

Пијалок со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца.
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Cioccolata Bianca | Dolce Gusto