DolceVita Fragolosa | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Fragolosa | Nespresso

Original price was: 139 ден.Current price is: 79 ден.

Растворлив пијалок со вкус на чизкејк. Познатата американска торта заедно со ноти од јагода.

Нема на залиха

DolceVita Fragolosa | Nespresso