DolceVita Marrakesh | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Marrakesh | Nespresso

139 ден

Зелен чај во комбинација со свежината на нане. Без шеќер.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Marrakesh | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.