DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Nespresso

139 ден

Вкусен билен чај направен од овошје од црвена рибизла и малина. Без шеќер.

Состојки
Цвеќиња од хибискус, дива роза, аронија, кора од цимет, боровинки, ѓумбир, бозел, јаболко, црна рибизла, малина, природен вкус на бобинки.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Nespresso