DolceVita Tè Al Limone | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Tè Al Limone | Nespresso

139 ден

Пијалок со вкус на чај и лимон. Јачината на чајот заедно со деликатес од лимон.

На залиха

DolceVita Tè Al Limone | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.