DolceVita Arancella | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Arancella | Nespresso

139 ден

Пијалок од лисја од портокал и цимет. Совршена хармонија помеѓу вкусот на портокалот и мирисот и јачината на циметот.

Состојки
Кучешка роза, јаболко, каркаде, портокал, бозел, цимет, природни ароми.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Arancella | Nespresso