Gimoka Gusto Ricco Bianco 250gr | Мелено - E-HORECA

Gimoka Gusto Ricco Bianco 250gr | Мелено

Original price was: 130 ден.Current price is: 110 ден.

Традиционална италијанска мешавина, со силен, но пријатен вкус и густ, постојан, вкусен крем. Со зрна Арабика и Робуста од најдобрите плантажи за кафе.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Gimoka Gusto Ricco Bianco 250gr | Мелено
751041 Бренд: