Dolcevita ICE Te' Alla Pesca | Dolce Gusto - E-HORECA

Dolcevita ICE Te’ Alla Pesca | Dolce Gusto

288 ден

Класичен летен пијалок за релаксација со вкус на праска.
Број на капсули:  16 

*Подарок DolceVita Ice Pop Molds со купени 6 DolceVita ICE вкусови.

Нема на залиха

Dolcevita ICE Te’ Alla Pesca | Dolce Gusto