illy Brasile 18 | Iperespresso - E-HORECA

illy Brasile 18 | Iperespresso

570 ден

Интензивено, со полн со вкус и ноти на карамела.
Број на капсули:  18 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

illy Brasile 18 | Iperespresso