illy Freddo Espresso 270ml - E-HORECA

illy Freddo Espresso 270ml

180 ден

Новите чаши ILLY FREDDO ESPRESSO се дизајнирани со логото illy од двете страни, како и цветот на растението кафе.

Капацитет: 270 ml.

Нема на залиха

illy Freddo Espresso 270ml
751428 , , Бренд: