illy Freddo Cappuccino 330ml - E-HORECA

illy Freddo Cappuccino 330ml

200 ден

Новите чаши ILLY FREDDO CAPPUCINO се дизајнирани со логото illy од двете страни, како и цветот на растението кафе.

Капацитет: 330 ml.

Нема на залиха

illy Freddo Cappuccino 330ml
751427 , , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.