Lavazza Espresso Dolce | Blue - E-HORECA

Lavazza Espresso Dolce | Blue

1.990 ден

100% мешавина од Арабика со слатка, интензивна арома, направена од бразилско и индиско кафе со врвен квалитет. Иновативниот систем за екстракција дава филџан ароматично еспресо со густа и долготрајна крема.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   7 

На залиха

Lavazza Espresso Dolce | Blue
750732 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.