Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr Tin | Мелено - E-HORECA

Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr Tin | Мелено

Original price was: 360 ден.Current price is: 260 ден.

100% Арабика. Благ и мек завршеток. Уживајте во кафето исто како Италијанците. Еспресо Италијано Класико е слатко и деликатно кафе, со ноти на овошје и уникатен вкус.

Нема на залиха

Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr Tin | Мелено
751031 Бренд: